SIHHİ TESİSAT

Aydın'ın Her Yerinde Kaliteli ve Hesaplı Hizmet!

Ücretsiz Keşif! Tesisat İşleri İçin 0542 893 0542 numarayı arabilirsiniz

Sıhhi tesisatın uzun ömürlü olması için yapmamız gerekenler nelerdir?

Öncelikle sistemin kurulumu aşamasında gereken özen ve önemin gösterilmemesi, ileride birçok tesisat problemini beraberinde getirmesi kaçınılmazdır. Standartlara uygun parçalar kullanılsa bile döşeme esnasındaki hatalar kalıcı problemlere yol açabilmektedir.Öte yandan birçok tesisat tamirat esnasında ciddi biçimde hasar alabilmektedir. Tamirat işlerinin uzman kadrolar tarafından yapılması sıhhi tesisat sisteminin ömrünü uzatan başlıca etkenlerden sayabiliriz.Bununla birlikte giderlere yabancı maddelerin atılması, bilinçsiz kimyasal kullanımı, tesisatın sonradan değiştirilmesi gibi kullanım hataları sıhhi tesisat sistemlerine en çok zarar veren etmenler arasındadır.Şunu hatırlatmakta fayda görmekteyiz. Sıhhi tesisat problemleri çoğu zaman sağlığınızı doğrudan etkilemektedir problemlerin çözümünde profesyonel bir ekip tercih etmeniz maliyetlerinizi azaltır, sorunların kesin olarak giderilmesinde sizlere zaman kazandırmaktadır.Daireniz içerisindeki sıhhi tesisatlarda sızıntı, tıkanma ve kırılma gibi acil tamirat gerektiren durumlarla karşılaştığınızda, ALTUN TESİSATI aramanız yeterli.Müşterilerin yaşadıkları sıkıntıya göre doğru bir fiyat verilmesi önemlidir ve işi gördükten sonra da değişebilecek fiyatlandırma sebebiyle rastgele bir fiyatlandırma verilmesine dikkat edilmelidir.Doğru şirket ve ekiple çalışmak size kısa sürede başarı kazandırmakla kalmayacak hem gayrimenkulünüze gelebilecek zararlardan kurtulmuş olacaksınız, hem de zamandan kazanmış olacaksınız. Gizli su kaçakları dahil her türlü su tesisat problemlerinizi uzman bir ekibin tecrübesine bırakmış olmanın güvenini duycaksınız.

Tesisat Bakım ve Onarımda Da Sizlere yardımcı oluyoruz

Su Tesisatcısı
Bina İçi Temiz Su Kolon Tesisatı
Bina İçi Pis Su Tesisatı
Kombi Tesisatı
Kombi Montajı
Kombi Bakım ve Tamiri
Kalorifer Tesisatı
Şap altı döşenen kalorifer tesisatı sıva üstü döşenen tesisata göre daha fazla ısı ve tasaruf gözle görülür şekilde fayda sağlamaktadır. Bazen kaşılaştığımız müşterilerimizde sıva altı kalerüfer yaptırırken tedirgin olduklarını görürüz nedeni tesisatta bir sızıntı olursa su kaçağı olursa parkeler fayanslar kırılması gibi haklı olarak endişe duyarlar fakat standartlara uygun kaliteli malzeme ve iyi bi işçilik ömür boyu sorun çıkarmaz kaliteli pprc borular 20 bar basınca dayanıklıdır kombi tesisatınızda maksimum su basıncı 3bar dır  yaptığımız tadilatlarda boru çizilmeleri boru çatlamaları görürüz borunun eklem yerlerinden yanı kaynak yerlerinden meydana gelen sızıntılarla karşılaşılabilinmektedir inceleme yaptığımızda  malzeme hammaddesi kalitesiz plastiktir ucuz ve bilinmeyen bi malzemedir kaynak sızıntılarında ise kaynak iyi yapılmamış olur kısacası işçilik ve malzemede hakkı verilerek yapılırsa tesisatta sorunu engellemesini sağlayacaktır.

Bu bilgiler müşterilerimizin usta çağırmadan önce mantık yürütmelerine yardım amaçlıdır.

Daire İçi Temiz Su Tesisatı
Daire İçi Pis Su Tesisatı
Sıcak Su Tesisatı
Şohben Bağlantısı ve Montajı
Petek ( Radyatör ) Temizliği
Hidrofor Tesisatı
Su Kollektörü
Su Tankı Montajı
Su Kaçağı Tespiti
Klozet Tamiri ve Montajı
Musluk, Batarya Tamiri ve Değişimi
Kanal Açma
Batarya Tamir
Musluk Tamir
Bize iletişim sayfamızdaki bilgiler ile ulaşabilirsiniz. Her türlü Sıhhi Tesisat İşlerinizde 7 / 24 Memnuniyetle Hizmetinizdeyiz.